Drescher Euro-Label

Etykiety na arkuszach A4

Parametry materiałowe:

Jednym z elementów asortymentu naszej firmy, wyróżniającym się szerokimi możliwościami konfiguracji, są etykiety samoprzylepne na arkuszach A4. W zależności od potrzeb, proponujemy warianty z nadrukiem lub przeznaczone do samodzielnego zadrukowania. Są to praktyczne etykiety, które pozwalają wprowadzić porządek oraz nadać właściwą kolejność zdarzeniom. Są także doskonałym nośnikiem istotnych informacji o produkcie, usłudze, producencie czy odbiorcy. Etykiety A4 są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie nie jest wymagana przemysłowa wydajność. Oferujemy zarówno etykiety kolorowe, jak też w wersji białej, czyste lub zadrukowane – wszystko wedle życzeń naszych Klientów.

 

Pobierz szczegółową listę wykrojników A4 Drescher PDF

Materiał

Produkujemy etykiety w oparciu o materiały renomowanej firmy Reflatac. Odznaczają się one wysoką jakością i z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów wielu branż.

Materiał, na bazie którego powstają nasze etykiety i naklejki kolorowe, zapewnia doskonałe efekty zarówno przy drukowaniu atramentowym, jak i laserowym. Bardzo trwały i doskonale przylegający papier silikonowy umożliwia naklejanie etykiet na dowolne podłoże.

Rozwiązanie Techniczne QCT

 

Etykiety A4, A5, A3 firmy Drescher wyposażone zostały w specjalne, ochronne obrzeże typu QCT (z niemieckiego) na wszystkich krawędziach. Zastosowanie tego rozwiązania uniemożliwia wypłynięcie kleju podczas procesu drukowania – stanowi skuteczną ochronę części mechanicznych przed zanieczyszczeniem.

Papier

 

JETLASER – Bezdrzewny papier wykończony maszynowo. Wielofunkcyjne etykiety informacyjne. Przeznaczony specjalnie dla drukarek atramentowych (czarno-białych i kolorowych), laserowych i kopiarek.

gramatura 70
grubość 90
wytrzymałość na rozciąganie MD/CD [kN/m
5,2/2,2
jakość ISO [%]
98
Szorstkość PPS 10
5,0
Nieprzejrzystość [%]
92

Kleje

 

Dzięki odpowiednim klejom, produkowane przez nas etykiety znajdą zastosowanie nawet w najtrudniejszych warunkach. Zadbaliśmy o to, by wykorzystywane przez nas materiały tego typu były wytrzymałe na skrajne temperatury, a także świetnie przylegały zarówno do gładkich, jak i nierównych powierzchni. Dzięki temu masz pewność, że zakupione przez Ciebie etykiety będą trwałe.

 

Rodzaje klejów, wykorzystywanych przez naszą firmę:

 

Nazwa i rodzaj
Zastosowanie
Klej permanentny RP A4 (modyfikowana zawiesina akrylowa)

Klej do produktów A4, do etykietowania informacyjnego. Wyróżnia się wysoką odpornością na wysokie temperatury. Dodatkowo zapewnia świetną przyczepność naklejki do wybranych powierzchni, bez względu na to, czy są one gładkie, czy nierówne.

   
Klej usuwalny RR A4 (modyfikowana zawiesina kauczukowa)

Klej usuwalny do arkuszy A4, wykorzystywany najczęściej do znakowania informacyjnego. Posiada świetne właściwości na powierzchniach zakrzywionych i tekturze. Umożliwia stosunkowo łatwe usuniecie etykiety z wybranych powierzchni.

  RP A4
RP 48
RR A4
Minimalna temp. etykietowania C
5 -20 -10
Minimalna temp. po etykietowania C -20 -40 -30
Maksymalna temp. po etykietowaniu C
100 60 80
Najwyższa dopuszczalna temp. C (maks. 5 min)
140 70 110
Minimalna przylepność NFTM9
2 0,5 4

Zastosowanie

 

Ze względu na duży wybór wariantów, oferowanych przez nas etykiet, ich zastosowanie jest szczególnie szerokie. Obejmuje między innymi:

 • - znakowanie paczek lub przesyłek pocztowych i kurierskich,
  - usprawnienie organizacji przeprowadzek,
  - składowanie i magazynowanie różnego rodzaju towarów,
  - archiwizację dokumentów,
  - różnego rodzaju prace domowe,
  - segregowanie i oznaczanie płyt, kaset i innych nośników,
  - organizacja spiżarni, wekowanie przetworów,
  - i wiele innych.

 

Dzięki tek wielu zastosowaniom, naszymi klientami w zakresie etykiet na arkuszach A4 są między innymi zakłady produkcyjne, firmy wielu branż (w tym m.in. technicznej, komputerowej, spożywczej i wielu innych), jak również klienci indywidualni.

Zalety

Do głównych atutów należy między innymi wykonanie etykiet z wysokogatunkowego papieru, a także wysoki poziom bieli, która pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów.

Niewątpliwym atutem naszych produktów jest również szeroki wybór wariantów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zrealizować poszczególne projekty. W zależności od preferencji klienta wykonujemy etykiety niezadrukowane, z nadrukiem częściowym lub całkowitym. Różnorodność wykorzystywanego przez nas papieru pozwala również na ewentualne pozostawienie przestrzeni do opisania danego produktu. Umożliwiamy nadruki czarno-białe oraz kolorowe.

Etykiety wykonane na arkuszach A4 są bardzo łatwe w aplikacji i nie wymagają użycia dyspenserów. Mogą być bardzo łatwo zadrukowane przy wykorzystaniu drukarek atramentowych, laserowych, igłowych, a nawet kserokopiarek, co daje szerokie możliwości kreacji.

Pokryte są bardzo mocnym klejem, który zapewnia pozostawanie etykiety na swoim miejscu. Wysoka gramatura papieru, na którym wykonywane są naklejki sprawia, że chętnie korzystają z nich agencje reklamowe oraz producenci materiałów promocyjnych – charakteryzują się bowiem wysoką wytrzymałością na zerwanie lub odklejenie.

Koszt ich wykonania nie jest wysoki, a ich wykorzystanie daje ogromne pole manewru, począwszy od identyfikacji wizualnej, aż po wprowadzenie kodów kreskowych czy parametrów technicznych konkretnego produktu. Wielkość sprzedawanych przez nas arkuszy – A4, pozwala bowiem na zadrukowanie etykiet we własnych drukarkach atramentowych, laserowych oraz kopiarkach.

Są to produkty bardzo wygodne w użytkowaniu. Naklejki znajdują się w specjalnie przygotowanym opakowaniu, które pozwala na jego wielokrotne otwieranie i zamykanie, bez ryzyka zniszczenia.

Warto również wspomnieć o praktycznej krawędzi bezpieczeństwa, która znacząco ułatwia naklejanie etykiet na dowolne nawierzchnie.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, obejmujące nasze produkty – zgłoś się do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i, w razie potrzeby, doradzimy wybór konkretnego rozwiązania, dopasowanego do Twoich potrzeb.

 

 

  Powrót na górę strony

 
Copyright by
Drescher Euro-Label
Duża 1
05-260 Warszawa - Marki
tel. 227991345
Dodaj do ulubionych