Drescher Euro-Label

Etykiety do frankownic

W wielu firmach, które regularnie prowadzą korespondencję z partnerami biznesowymi bądź klientami, stosuje się frankownice. Są to urządzenia, które znacznie przyspieszają proces wysyłki poszczególnych listów, wyposażając je w niezbędne oznaczenia. Początkowo maszyny te były wykorzystywane wyłącznie w urzędach pocztowych, dzisiaj jednak stosuje się je w wielu przedsiębiorstwach.

 

Polecamy naszym Klientom wysokiej jakości etykiety do frankownic, które są wykonane z doskonałych gatunkowo materiałów. Specjalnie przygotowany papier po zadrukowaniu szybko wchłania tusz, co sprawia, że możemy uniknąć ryzyka pojawienia się na nim smug, a także niwelując konieczność czekania na wyschnięcie atramentu. To wyroby, które znakomicie sprawdzają się przy kopertach i paczkach, ułatwiając przetwarzanie korespondencji seryjnej.

 

Dlatego też produkty te polecamy zarówno instytucjom państwowym, urzędom pocztowym, przedsiębiorstwom, jak i klientom indywidualnym, wykorzystującym frankownice.

 

Przy produkcji opisywanych etykiet stosujemy najwyższej jakości papier, który dobieramy do parametrów tuszu, a także wymogów technicznych eksploatowanych urządzeń. Obie warstwy są sztywne co pozwala na ich szybkie pobieranie, natomiast optymalne wymiary skutecznie zapobiegają blokowaniu się arkuszy. W rezultacie proponowane przez nas artykuły świetnie sprawdzą się we wszystkich typach tego rodzaju urządzeń, zarówno starszych, jak i tych nieco bardziej zaawansowanych technologicznie. Dedykujemy je między innymi maszynom takich producentów, jak Frankotyp-Postalia, Neopost, Ascom Hasler i wielu innych.

 

Jednocześnie struktura etykiet, wykorzystywanych we frankownicach, zapobiega rozlewaniu się tuszu po powierzchni, co gwarantuje wyraźne odciski nawet w przypadku niewielkich liter bądź cyfr. Jednocześnie zastosowany mocny klej zapewnia pewne trzymanie i zapobiega odklejaniu się rogów etykiety i ich zawijaniu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego podkładu pasek do frankownicy z łatwością się od niego odkleja, co przyczynia się do szybkości oznaczania poszczególnych przesyłek.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy bogaty wybór produktów do wszystkich, wykorzystywanych na rynku frankownic. Są to między innymi etykiety:

 

  • pojedyncze – przystosowane do urządzeń z automatycznymi podajnikami; produkty te są chętnie wykorzystywane przede wszystkim przez klientów, używających matryce sloganowe,
  • pojedyncze perforowane – przeznaczone są one do maszyn z podajnikiem automatycznym, najczęściej wybierane są one przez klientów wykorzystujących matryce sloganowe, bądź też wykonujący proces frankowania w cyklu mieszanym (z matrycą lub bez niej).
  • podwójne – jedne z najczęściej wybieranych produktów do niemal każdego modelu urządzenia, ze względu na ich uniwersalność, szczególnie polecane dla Klientów używających matryc sloganowych; na każdym listku znajdują się po dwie etykiety, które są oddzielone od siebie specjalnym nacięciem; mogą być one frankowane tak jak listy, układane na podajniku urządzenia, czy też podawane ręcznie.

 

Ze względu na to, że jesteśmy producentem tego rodzaju artykułów, możemy zaproponować naszym klientom indywidualne rozwiązania. Jeśli więc potrzebujesz etykiet, których nie ma w naszej ofercie – zgłoś się do nas. Przygotujemy dla Ciebie specjalne, dedykowane produkty.

 

W asortymencie naszej firmy znajdują się również tusze, a także pozostałe akcesoria i materiały do frankownic. Są to wyroby spełniające wszelkie standardy i wymogi nowoczesnych urządzeń. Tusze wyróżniają się doskonałą gęstością i optymalną zawartością pigmentów. Właściwie dobrane składniki są gwarantem doskonałej jakości odcisku. Zapewniamy naszym klientom także bieżący dostęp do oryginalnych materiałów.

 

Wykorzystanie odpowiednio dobranych akcesoriów przyczynia się także do jakości późniejszych odcisków, dlatego warto zadbać o najlepsze rozwiązania.

 

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą propozycją. W przypadku pytań dotyczących prezentowanych wyrobów zachęcamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji.

 
Copyright by
Drescher Euro-Label
Duża 1
05-260 Warszawa - Marki
tel. 227991345
Dodaj do ulubionych