Drescher Euro-Label

Na składance

 

Niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem w przypadku znakowania produktów są etykiety na składance. Umożliwiają one sprawne drukowanie dowolnych informacji, grafik czy kodów kreskowych, przytwierdzanych do poszczególnych artykułów.


Oferowane przez nas etykiety na składance komputerowej umożliwiają stworzenie dowolnych rozmiarów i kształtów naklejek. Poszczególne metki znajdują się na specjalnym papierze o lustrzanym połysku, pozwalającym na łatwe odklejenie karteczki. Jednocześnie wyposażone są one w boczne perforacje. Dzięki nim można w precyzyjny i szybki sposób nadrukować wybrany tekst, grafikę czy kod kreskowy. Nasze artykuły przeznaczone są do drukarek igłowych lub termotransferowych. W rezultacie można w szybki sposób wykonywać etykiety zarówno w przypadku indywidualnych nadruków, jak również w masowej produkcji.


W zależności od potrzeb klienta, wykonujemy etykiety białe lub kolorowe, o optymalnej gramaturze, pozwalającej na wysokiej jakości druk. Bogaty wybór kolorów i wzorów naszych produktów sprawia, że wykorzystuje się je zarówno jako metki cenowe (w tym również promocyjne), jak i informacyjne (np. polska wersja językowa składu danego artykułu).


Proponujemy naszym klientom również wybór kleju do etykiet na składance. Jeśli zachodzi potrzeba umieszczenia trwałej informacji na danym produkcie, polecamy klej permanentny lub kauczukowy. Wykazują one niezwykle wysoką przyczepność w każdych warunkach, nawet na wilgotnych powierzchniach. W przypadku naklejek cenowych, wykorzystuje się uniwersalne kleje usuwalne, na bazie zawiesiny akrylowej.


Jako producent tego rodzaju artykułów, możemy zaproponować indywidualne rozwiązania, dostosowane do potrzeb i zastosowań projektowanych etykiet. Dlatego też realizujemy zamówienia według dokładnych parametrów, podanych przez klienta. Możemy także przygotować etykiety częściowo zadrukowane, przeznaczone do późniejszego uzupełnienia.


Jeśli więc szukasz firmy, która zapewni Ci profesjonalne usługi produkcji wysokiej jakości etykiet na składance komputerowej – zgłoś się do nas!

 

Oferta - etykiety na składance:

 

 

 

Nasz park maszynowy umożliwia realizację wymagających i odpowiedzialnych zleceń, pozwalając na uzyskanie wysokiej jakości produktu przy zachowaniu jego bardzo konkurencyjnej ceny.

 

Etykiety na składance wykonywane są zarówno w technologii druku offsetowego jak i flexo pozwalając na uzyskanie dowolnej gamy kolorystycznej. Dzięki tej możliwości dostosujemy produkt zarówno pod kątem jego ostatecznego przeznaczenia, jak i oczekiwanej trwałości nadruku. Posiadamy również możliwość zabezpieczenia etykiety warstwą lakieru UV, nadającego powierzchni etykiety wysoką jakość oraz zwiększoną trwałość kolorów.

 

Sporą część produkcji firmy stanowi eksport na wymagający rynek niemiecki. Dzięki tej weryfikacji jakości, jesteśmy przekonani, że produkt przez nas wytworzony jest w stanie zaspokoić wszystkie Państwa oczekiwania związane z jego przeznaczeniem.

 

 

 

 

 

 

  Pełen wykaz dostępnych wykrojników do wykonywania etykiet na składance komputerowej (pobierz plik .xls)

  Wykaz standardowych wykrojników do wykonywania etykiet na składance komputerowej (pobierz plik .xls)

 

 

 

UWAGA: poniższe formaty są tylko częścią oferty!!!
Pełna informacja dostępna jest na indywidualne zaptynanie. 

 

 

 

 

Powrót na górę strony

 

   

 
Copyright by
Drescher Euro-Label
Duża 1
05-260 Warszawa - Marki
tel. 227991345
Dodaj do ulubionych