Drescher Euro-Label

Na arkuszach


Przeznaczone do drukarek atramentowych i laserowych etykiety na arkuszach A4, które doskonale współpracują z różnego rodzaju urządzeniami i są kompatybilne z wieloma modelami drukarek. Polecamy produkty w wielu zróżnicowanych rozmiarach, różnych ilościach na etykiecie, a także o rodzajach rogów ? prostych lub zaokrąglonych. Dzięki wysokiej jakości wykonania, znajdują zastosowanie w trwałym oznaczaniu produktów, adresowaniu kopert, a nawet oznaczaniu przesyłek. Ich wysoka estetyka sprawia, że skutecznie pełnią role informacyjne i reklamowe. Stosując etykiety samoprzylepne, macie Państwo pewność uzyskania wyraźnego wydruku ? bez względu na rodzaj produktu, jaki zakupicie w naszej firmie. Zapraszamy do zamawiania etykiet w różnych ilościach - realizujemy również duże zamówienia Klientów biznesowych.

 

Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów, przy pomocy których będziesz mógł z przemysłową wydajnością tworzyć naklejki na różnego rodzaju artykuły, wybierz oferowane przez nas etykiety na arkuszach A4. Dzięki wykonaniu z niezwykle wytrzymałego papieru oraz odpowiedniego kleju możesz być pewny, że wybrane przez Ciebie modele sprawdzą się w każdej sytuacji. Są one bardziej uniwersalne od wariantu na rolce, bowiem zamieszczenie poszczególnych etykiet na arkuszu w formacie A4 umożliwia stosowanie praktycznie w każdej drukarce, niezależnie od jej typu oraz funkcjonalności.

 

Przeznaczone do drukarek atramentowych i laserowych naklejki na arkuszach A4, które doskonale współpracują z różnego rodzaju urządzeniami i są kompatybilne z wieloma modelami drukarek. Dodatkowym atutem jest fakt, że klient może we własnym zakresie zaprojektować wzór, jaki ma się znaleźć na etykietach i wybrać miejsce ich umieszczenia (bez konieczności wykorzystywania specjalistycznych urządzeń).

 

Polecamy produkty w wielu zróżnicowanych rozmiarach, różnych ilościach na etykiecie, a także o rodzajach rogów ? prostych lub zaokrąglonych. Dzięki wysokiej jakości wykonania, znajdują zastosowanie w trwałym oznaczaniu produktów, adresowaniu kopert, a nawet oznaczaniu przesyłek. Ich wysoka estetyka sprawia, że skutecznie pełnią role informacyjne i reklamowe.

 

Zastosowanie oferowanych przez naszą firmę solidnych produktów jest niezwykle szerokie. W pierwszym rzędzie obejmuje ono zakłady produkcyjne oraz sklepy każdej branży. Można wykorzystać je jako kody kreskowe, dodatkowe informacje o produkcie (np. polskie tłumaczenie) czy naklejki z informacją np. o promocyjnej cenie lub ofercie specjalnej. Sprawdzą się także w innych placówkach, takich jak szkoły, uniwersytety czy biura. Dzięki nim można zamieścić informacje w dowolnym miejscu bez niebezpieczeństwa zniszczenia lub ubrudzenia. W biurach mogą stanowić funkcjonalne etykiety na segregatory, teczki lub płyty CD/DVD.

 

W użytku prywatnym oferowane przez nas etykiety używane są przez osoby prowadzące sprzedaż wysyłkową. Artykuły te nadają się świetnie do oznaczania przesyłanych paczek oraz znakowania danych produktów.

 

W zależności od potrzeb klienta, oferujemy etykiety białe (w różnych kolorach i kształtach), jak również częściowo zadrukowane, według uprzednio przesłanego projektu (np. logo firmy itp.). Jako producent tego rodzaju artykułów proponujemy również rozwiązania indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego klienta. Wystarczy jedynie skontaktować się z nami osobiście, poprzez telefon lub pocztę elektroniczną.

 

Stosując etykiety samoprzylepne, macie Państwo pewność uzyskania wyraźnego wydruku ? bez względu na rodzaj produktu, jaki zakupicie w naszej firmie. Zapraszamy do zamawiania etykiet w różnych ilościach ? realizujemy również duże zamówienia Klientów biznesowych.

 

   

 
Copyright by
Drescher Euro-Label
Duża 1
05-260 Warszawa - Marki
tel. 227991345
Dodaj do ulubionych