Drescher Euro-Label

O firmie

 

Kim jesteśmy ?

 

Początki firmy sięgają czasów XVII wieku. W 1682 roku Augustus Metzler otworzył jedną z pierwszych księgarni w Stuttgarcie przekształconą później w wydawnictwo i drukarnię. W 1947 roku 50% udziałów firmy przejął Philipp Drescher tworząc nowy profil przedsiębiorstwa.

Z uwagi na rodzący się rynek, jakim była Polska po przełomie gospodarczym, firma Drescher decyduje się na utworzenie w Polsce spółki o nazwie Drescher EURO-LABEL.

Rok 1999 był przełomowym dla koncernu Drescher oraz utworzonych przez niego spółek, w tym również dla Drescher EURO-LABEL. Był to czas fuzji firmy Drescher z francuskim koncernem EPPE. Połączenie dwóch wielkich potentatów w branży pozwoliło na rozszerzenie rynku zbytu i jednocześnie uczyniło nową firmę jednym z najsilniejszych producentów branży poligraficznej Europy Zachodniej.

Od początku swojego istnienia firma Drescher EURO-LABEL cechuje się niesłabnącą dynamiką wzrostu. W swojej ofercie posiada szeroką gamę etykiet samoprzylepnych wykonanych na formacie A4, składance i roli. Nasze etykiety wykonane są na najwyższej jakości surowcach posiadających certyfikat ISO firmy Raflatac. Papier wykorzystywany przez nas jest bezpieczny dla środowiska i nadaje się do powtórnego przetwarzania.

Dążąc do maksymalnego zaspokojenia stale wzrastających potrzeb Klientów firma Drescher EURO-LABEL nieustannie poszerza asortyment o nowe rodzaje i formy etykiet samoprzylepnych.

 

 

   

 
Copyright by
Drescher Euro-Label
Duża 1
05-260 Warszawa - Marki
tel. 227991345
Dodaj do ulubionych